Etiket fiyatı 160.00

Duyguların Dili Olsa

Elinizdeki bu kitapta; duygu nedir, his ile ruh halinden ne gibi farklarla ayrılır, duygularla ilgili yanlış bilinenler, duyguların genel özellikleri, yoğun duygular nereden geliyor, değerler ve motivasyon, duyguların mesajları gibi başlıklarla, sizlere duyguların rehberliğinden nasıl faydalanabileceğinizi anlatmaya çalıştım.

Okuyucuyuz'dan indirimli satın almak için tıklayın!

Kitapyurdu'ndan indirimli satın almak için tıklayın!

DNR'dan indirimli satın almak için tıklayın!

Babil'den indirimli satın almak için tıklayın!


Açıklama

Duygularımla ilk tanıştığımda galiba on bir yaşımdaydım ama o yaşta onlarla ne yapacağımı bilemedim, bana bir şey söylemeye çalıştıklarını çok sonra anladım. Anladıkça da bugüne kadar neden beklemiş olduğumu düşünüp durdum. Derken “Artık başkalarıyla paylaş.” dedim ve elinizdeki bu kitapta; duygu nedir, his ile ruh halinden ne gibi farklarla ayrılır, duygularla ilgili yanlış bilinenler, duyguların genel özellikleri, yoğun duygular nereden geliyor, değerler ve motivasyon, duyguların mesajları gibi başlıklarla, sizlere duyguların rehberliğinden nasıl faydalanabileceğinizi anlatmaya çalıştım.

“Duyguların Dili Olsa?” sorusunun cevabını onların bize verdiği mesajları dinleyerek vereceğim. Duygularımızın ne olduğunu ve bize ne tür mesajlar ilettiklerini anlarsak kendi seçimlerini yapabilen, davranışlarının sorumluluğunu alabilen etkin bireyler olma yolunda adımlar atabileceğiz. Yaşamımızda süregelen sorunlarımızın kaynağını keşfetmek istiyor ve “Sorumluluk almaya hazırım!” diyorsanız birlikte duygu yolculuğuna çıkabiliriz demektir.

Unutmayın, duygularını anlayıp ifade eden insan özgürdür!

Basın Yansımaları

kitap detayı

  • İlk Baskı Tarihi : Kasım 2022
  • ISBN : 9786057365484
  • Dil : TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı : 208
  • Cilt Tipi : Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi : Kitap Kağıdı
  • Boyut : 13.5 x 21 cm

Yazar hakkında

Ela Ünler

Ela Ünler
İskenderunlu, “Hep iyilik yap.” diyen bir anne babanın desteğiyle ve üç ablayla büyümüş, bir çocuk annesi, dışa dönük bir akademisyen... Hayatını kendini tanımaya, sevgisini büy...

Tweets

Facebook

Adres

TutiKitap bir Nefesyayınevi markasıdır

Bağdat Cad. No:167/2 B Blok D:4 Çatırlı Apt. Kat:2 Göztepe Kadıköy / İstanbul

irtibat@tuti.com.tr+90 216 359 10 20+90 216 359 40 92