Etiket fiyatı 29.90

Adli vakalarla DNA araştırmaları, şüphesiz en hızlı gelişim gösteren alan ve her geçen gün faili meçhul vakaların vazgeçilmez başrol aktörü. Diğer bir değişle DNA, çözülmesi güç olayların gizli kahramanlarıdır.

Kategoriler: . Etiketler: , .

Siparişleriniz için siparis@tutikitap.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Kitapyurdu'ndan indirimli satın almak için tıklayın!


Kitap Açıklaması

“Hiçbir kurgu gerçekler kadar okurun dikkatini çekmez. Hele konu adli bilimlerle ilgili olursa. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğrencilerimden Tıbbi Genetik uzmanı Doç. Dr. Kadir Demircan da  bizi dünyanın bir ucundan diğerine, on yıllar öncesinden bugüne kadar süren bir tarih yolculuğuna çıkartıyor ve kimi çözülmüş kimi hâlâ yanıt bekleyen sırlarla tanıştırıyor. Bu yolculuk sırasında bilimin ışığı yolunuzu aydınlatacak. Parktaki kral, adadaki imparator, ormandaki prenses sizi karşılayacak ve tablodaki güzelin, soğuk sulardaki küçüklerin kimler olduğunu öğreneceksiniz. Kimi zaman kemikler kimi zaman saçlar konuşacak ve bilimin, tarihi yeniden nasıl yazdığına tanık olacaksınız.” Sevil Atasoy, Prof. Dr.  (Kusursuz Cinayet Yoktur’un Yazarı)

Doç. Dr. Kadir Demircan, kendi kişisel akademik kariyerinin yanı sıra, bilgilerini herkesin anlayabileceği bir şekilde insanlara ulaştırmayı dert edinen az sayıda akademisyenimizden birisi. Verdiği konferanslar ve yazdığı yazılarla özellikle gençlerin bilimi anlaması ve hayatına uygulaması konusunda büyük katkılar yapmaya devam ediyor. Detektif DNA da bu güzel birikimin ilk ürünlerinden. Bilimin dünyayı anlamada nasıl kullanılabileceğini merak ediyor ve şaşırtıcı öykülerden hoşlanıyorsanız sayfaları çevirmeye başlayın. Şaşıracaksınız! Sinan Canan, Prof. Dr.(Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler’in Yazarı)

“Unutmayın ki hepimizin bir şifresi vardır ve Kadir Demircan tüm DNA’mızı deşifre etmektedir…” Arkın Gelişin (Bir Seri Katilin Anatomisi: Ted Bundy’nin Yazarı)

Dedektif DNA, çok çarpıcı ve öğretici örneklerle ‘keşkeleri’ artık ortadan kaldırıyor.” Mesut Demirbilek (Cinayet Sohbetleri’nin Yazarı)

Dedektif DNA mutlaka yakalar ve adalete teslim eder!” Sultan Tarlacı, Doç. Dr. (197 Gün’ün Yazarı)

Basın Yansımaları

Dedektif DNA Milliyet Kitap’ta yer aldı.

Kadir Demircan’ın ulkehaber.com’da Dedektif DNA ile ilgili çıkan röportajı (Üçüncü Kısım)

Kadir Demircan’ın ulkehaber.com’da Dedektif DNA ile ilgili çıkan röportajı (İkinci Kısım)

Kadir Demircan’ın uklehaber.com’da çıkan röportajı (Birinci Kısım)

Kadir Demircan imzalı Dedektif DNA blog’larda yerini almaya devam ediyor.

Kadir Demircan’ın Dedektif DNA isimli eseri Akşam Kitap Eki’nde yer aldı.

Kadir Demircan’ın kaleme aldığı Dedektif DNA Önce Vatan Gazetesi’nde yer aldı.

Kadir Demirca’ın kaleme aldığı Dedektif DNA isimli eser haber7.com’da değerlendirildi.

Kadir Demircan’ın Dedektif DNA isimli eseri Yeni Akit Gazetesi’nde yer aldı.

Kadir Demircan’ın Tuti Kitap’tan çıkan “dedektif DNA” basında yerini aldı.

kitap detayı

  • İlk Baskı Tarihi : Eylül 2015
  • ISBN : 9786056549748
  • Dil : Türkçe
  • Sayfa Sayısı : 111
  • Cilt Tipi : Kitap İçi Renkli - Fleksi Kapak
  • Kağıt Cinsi : Renkli Kuşe
  • Boyut : 17 x 24 cm

Yazar hakkında

Kadir Demircan, Doç. Dr.

Kadir Demircan, Doç. Dr.
1972 yılında Kütahya’da doğdu. Şaphane Lisesi’ni dönem birincisi olarak bitirdikten sonra 1994’te Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Tıbbi Biyolojik Bilimler Bölümü’nden mezun oldu. Celal B...

Tweets

Facebook

15 hours ago

Tuti Kitap

#Repost @mysonsmybooks 'a teşekkür ederiz... "📚Yunan Mitolojisi / Joe LEE ( Yeni Başlayanlar İçin ) Ölümsüzlük havuzundaki haydutların, zorbaların ve kahramanların ölümlülerle olan hikayelerini anlatır. Eser, bu ölümsüzlük kavramının global kültüre ve düşünce sistemine olan etkisini Roma'dan Shakespear'e, Nietzsche'den jendi zamanımıza her çağ için karşılaştırmalı olarak incelemektedir.
Hermes'in kanatlı sandaletlerine tutunarak, Pegasus'a eyer vurarak yahut en yakındaki yarı kadın yarı kuş canavarları yakalayarak(gözlerinizi kapalı tutmayı unutmayın) hayatınızın en eğlenceli yolculuğu sizi bekliyor.
Haydi o zaman! Dünyanın kadim ve çarpıcı hikayelerine kanat açalım." #yunanmitolojisi
#JoeLee
#tutikitap
#yenibaşlayanlariçin #mitoloji #yunan #yeni #yenikitap #kitap #oku #kitaplık #kitapkurdu #tavsiyekitap #kitapsever #kitapsözleri #kitapoku
...

View on Facebook

2 days ago

Tuti Kitap

Prof. Dr. Sinan Canan ve Azize Sahin, çocuklar için hazırladıkları yeni kitapları "Kendimi Keşfediyorum"u siz değerli kitapkurtları için imzaladı! Satın almak için:

bit.ly/2vnlvRo

#kendimikeşfediyorum Kitapyurdu.com
#sinancanan #azizeşahin #gençtuti
#çocuk #kitap #aile #oku #egzersiz
...

View on Facebook

Adres

TutiKitap bir Nefesyayınevi markasıdır

Bağdat Cad. No:167/2 B Blok D:4 Çatırlı Apt. Kat:2 Göztepe Kadıköy / İstanbul

irtibat@tuti.com.tr+90 216 359 10 20+90 216 359 40 92