İT DALAŞI

Yazar Fred Vogelstein, orijinal ismi Dogfight – How Apple and Google Went to War and Started a Revolution olan; İt Dalaşı – Apple ve Google Nasıl Savaşa Girip Bir Devrim Başlattılar isimli kitabında, hayatımızda büyük yer kaplayan bazı teknolojik ürünlerin ortaya çıkış serüvenini sosyal hayatımızdaki devrimsel değişiklikler ve gelecek yaşam öngörüsüyle birlikte ele almaktadır.

İt Dalaşı; teknoloji çağı ve tüketim toplumu kavramlarını irdelerken özünde Google-Apple çatışması gibi görünen Silikon Vadisi savaşlarının detaylarını ve hayatımıza etkilerini konu edinmektedir. Bu savaşta dönen kirli oyunlar, yaşanan entrikalar; belgeler ve tanıklar aracılığıyla bizlere sunulmaktadır. Apple’ın kurucusu Steve Jobs’ın hayat öyküsünün de bu savaşla nasıl şekillendiğini detaylandıran İt Dalaşı, okurlara teknolojiyle donatılmış dünyamızın sorgulattığı yeni kapıları aralamaktadır.

Fred Vogelstein bu kitabıyla; Apple, Google, bilim, teknoloji, sosyal medya ve ekonomiyle ilgili merak ettiğiniz tüm soruları objektif bir bakış açısıyla cevaplamaktadır.


Tweets

Facebook

7 hours ago

Tuti Kitap

"İnsanın en çok kimi değiştirmesi gerekir?
- Kendisini.

Peki insan en çok kimi değiştirmek ister?

- Çevresindeki insanları!" @arbayzan

#aklıkarışık
#alirızabayzan
#tutikitap

#kitap #oku #tasavvuf #nefs #akıl #psikoloji #karışık #mücadele #kişilik #nefs #ego #bencillik #benlik #kişiselgelişim #sufi #hayat #kitaplık #neokuyorum #tavsiyekitap #kitapkurdu #kitapağacı #kitapkardeşliği #değişim
...

View on Facebook

2 days ago

Tuti Kitap

"Çocuklar '-mış gibi' yapılan her şeyi anlar. Onların, biz yetişkinler gibi perdeleri yoktur." Berin Tuncel

#kendinedoğmak
#rberintuncel
#tutikitap

#kitap #oku #okumak #kitaplık #hayat #insan #nefspsikolojisi #psikoloji #kendinolmak #kişiselgelişim #çocuk #iletişim #ebeveyn #aile
...

View on Facebook

Adres

TutiKitap bir Nefesyayınevi markasıdır

Bağdat Cad. No:167/2 B Blok D:4 Çatırlı Apt. Kat:2 Göztepe Kadıköy / İstanbul

irtibat@tuti.com.tr+90 216 359 10 20+90 216 359 40 92